Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Weterynarz Katowice - Sieć Przychodni Weterynaryjnych Smartvet

Listopad w Smartvet

  Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i umów się na termin :)

Czytaj całość

Wizyta z ZOO

W zeszły czwartek odwiedziliśmy Chorzowskie ZOO. Celem wizyty było przeprowadzenie badań RTG dla dość egzotycznych pacjentów. Pierwszy z nich to Ptak Emu, pozostałe dwa to Pantery Śn

Czytaj całość
Szkolenia

Szkolenie z warsztatami

Zapraszamy na szkolenie z warsztatami poświęcone diagnostyce i leczeniu najczęstszych chorób świnek morskich i królików z elementami chirurgii.    

Czytaj całość
Wakacje z zwierzętami

Z owcą na koniec świata!

Z owcą na koniec świata! Każdy z nas lubi spędzać wakacje z rodziną i przyjaciółmi. A nasze zwierzaki? W końcu też należą do rodziny. Czy możemy je tak po prostu zabrać ze

Czytaj całość
Dbaj o zwierzęta podczas upału

Nadeszło lato a wraz z nim wysokie temperatury. Przebywanie naszych pupili w miejscach szybko nagrzewających się ( zamknięty samochód, nasłonecznione małe pomieszczenia a nawet spacer)

Czytaj całość
Kleszcze atakują !

Kleszcze atakują!

    Nadeszła piękna wiosna.Oznacza to , że nasi pupile są  bardziej narażeni na ataki kleszczy. Nawet krótki kontakt kleszcza z ciałem zwierzęcia może spowodow

Czytaj całość

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter