Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Pogotowie weterynaryjne Vet Ambulans

SamrtVet posiada w pełni profesjnoalny Ambulans weterynaryjny, który jest wyposażony m.in w USG instalację tlenową, monitoring czynności życiowych, stół zabiegowy, termoboxy, klatki do przewozu zwierząt. Spełnia on również funkcje Pogotowia Weterynaryjnego

SmartVet Ambulans to szybka pomoc na miejscu.

Podczas imprez masowych zwierzęta często są zestresowane, mogą się sklaczyć lub zachorować i to wyszstko daleko od swojego lekarza weterynarii, w mobilnym SmartVet Ambulansie psy, koty i inne zwirzątka mogą otrzymać natychmiast fachową opiekę. W nowoczesnie wyposażonym Ambulansie weterynaryjnym moga Państwo liczyć na optymalną opiekę madyczną oferowaną przez specjalistów SmartVet. Nasi specjaliści sa specjalnie szkoleni i przygotowywani do takich sytuacji, a najnowocześniejsze wyposażnie Ambulansu weterynaryjnego pozwala nam na optymalne wykorzystanie naszych umejętności.

Transport Ambulansem Weterynaryjnym Pogotowie weterynaryjne

Jeżeli Państwo macie problemy z transportem zwierzątka do przychodni ? Nasz ambulans weterynaryjny jest do Państwa dyspozycji.

W sytuacjach zagrożenia życia oraz problemów logistycznych możem transportować ambulansem chore zwierzątko pod opieką własciciela do naszych przychodni weteyrnaryjncych. 

Problamy z transportem ? pogotowie weterynaryjne zadzwoń tel. 32 7605618 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter