Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

10 Pytań i odpowiedzi

Czy praktyki weterynaryjne SmartVet to praktyki dyskontowe?

Nie, ponieważ praktyki weterynaryjne SmartVet wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt i prowadzone są przez wykwalifikowanych weterynarzy. Poza tym cyfrowy rentgen należy do najlepszych cyfrowych aparatów dostępnych aktualnie na rynku europejskim. Dalsze innowacje techniczne: nasze laboratorium umożliwia przeprowadzenie badań od ręki, a urządzenie do mikro filtracji powietrza, znajdujące się w sali operacyjnej, zapewnia całkowite wyjałowienie.

SmartVet gwarantuje w każdej dziedzinie wysoką jakością, zachwyca dobrą obsługą klienta i ustanawia nowe standardy w medycynie zwierzęcej.

Kto może zostać partnerem SmartVet? Państwo!

….  jesteście zmotywowanymi weterynarzami zainteresowanymi pracą na wysokim profesjonalnym poziomie? Wymieniacie z kolegami wiadomości na temat pracy i dyskutujecie o nowościach w osiągniętych badaniach? To znaczy, że w SmartVet jesteście na właściwym miejscu! Pamiętajcie: także dwie osoby lub więcej mogą zostać partnerami w SmartVet, przy czym chociaż jedna osoba musi być weterynarzem.

Jakie są czynniki sukcesu SmartVet?

 • Autonomia
 • Profesjonalne wsparcie w każdej dziedzinie od zakupu do regulacji rentowych
 • Uwolnienie od administracji i pomoc w zarządzaniu
 • Wysokie możliwości zysku dzięki międzynarodowemu udowodnionemu modelowi gospodarczemu                      

Jak mogę zainwestować?
 
Istnieją różne możliwości, aby zostać partnerem SmartVet.

 •  Planują Państwo założenie praktyki weterynaryjnej. Pomożemy Państwu w tym. Znajdziemy idealną lokalizację, pomożemy przy budowie i urządzeniu wnętrza.
 • Jeśli mają już Państwo praktykę weterynaryjną a chcą z nami współpracować, znajdziemy odpowiedni pakiet serwisowy odpowiadający Państwu życzeniom i wymaganiom.
 • Pomożemy Państwu przy stworzeniu planu biznesowego oraz podczas rozmów finansowych z bankiem. W większości przypadków nie wymagany jest kapitał własny.


Czy zostanę ograniczony w decyzjach?

 • Nie, w żadnym wypadku!
 • Jako weterynarz SmartVet, obojętnie czy zatrudniony jako pracownik czy jako partner, w pracy działają Państwo samodzielnie i na własną odpowiedzialność.
 • Mają państwo nieograniczoną wolność w decydowaniu co do leków,  zastosowaniu terapii, przeprowadzeniu operacji.
 • Znają się Państwo na medycynie naturalnej - to świetnie! Będziemy Państwa wspierać!
 • Chcą się Państwo specjalizować - zapłacimy za kształcenie i poinformujemy kolegów o specjalizacji.
 • Cały zespół SmartVet służy pomocą w przypadku rady lub wsparcia.

 

Cz sam mogę zadecydować o zatrudnieniu personelu?

Oczywiście! Dobry klimat w zespole jest najważniejszy.


Czy muszę trzymać się podanych cen?

Nie! Ale muszą się Państwo ściśle trzymać taryfy opłat (GOT) i wszystkich innych punktów prawa grup zawodowych i stanów.


Jak zostają podzielone zyski?

Wcale nie zostają podzielone! Otrzymają Państwo 100% uzyskanego zysku z praktyki weterynaryjnej. My otrzymamy jedynie prowizję za zarządzanie. Ta bazuje na niewielkiej stawce procentowej z zysku netto.


W jaki sposób zarobi SmartVet?

SmartVet bazuje na nowoczesnych mechanizmach zysku stosowanych już w pozostałej gospodarce, jednakże w praktykach weterynaryjnych  jeszcze nie znanych np.: przychody z reklam. Ponadto otrzymamy niewielką stawkę procentową z zysku za nasze usługi serwisowe.


I co później?

Współpraca z SmartVet gwarantuje pewny zwrot Państwa inwestycji aniżeli inne małe lub średnie przedsiębiorstwa. Sami decydują Państwo o zakończeniu współpracy. Pomożemy Państwu w sprzedaży praktyki z zyskiem.

Zaciekawiliśmy Państwa?
 

Dowiedzcie się więcej o projekcie praktyk weterynaryjnych SmartVet i możliwej współpracy lub skontaktujcie się z nami!

partner@smartvet.de

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter