Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Franczyza SmartVet

Wypracowane zasady i partnerstwo

Zasada SmartVet to partnerska współpraca ze sobą praktyk i klinik weterynaryjnych na wysokim poziomie. Zadaniem SmartVet jest oferowanie Pacjentom najwyższej jakości usług, aby uzyskać  miano lidera w branży weterynaryjnej.

Pomimo narzuconych zasad dotyczących jakości leczenie i obsługi, kreatywność i indywidualizm lekarzy weterynarii SmartVet nie są w żaden sposób ograniczane.

Franczyza SmartVET to prawne i finansowe powiązanie praktyk weterynaryjnych, a jednocześnie współpraca oparta na bliskim i długotrwałym partnerstwie.

 

Plan współpracy

Wielokrotnie sprawdzony plan współpracy, w połączeniu z samodzielną przedsiębiorczością, może przynieść lekarzom weterynarii wiele satysfakcji.
Zadaniem centrali systemu SmartVet jest systematyzacja i automatyzacja głównych procesów takich jak zakupy, administracja, elektroniczne przetwarzanie danych i marketing, które prowadzą do wzrostu zysków każdego partnera systemu.

Będąc partnerem systemu SmartVet koncentrują się Państwo na właściwej profesji, czyli leczeniu zwierząt.
 

Dogodna lokalizacji

Sukces naszego systemu opiera się z jednej strony na planie SmartVet realizowanym w praktykach, z drugiej zaś strony na dokładnym  wyborze lokalizacji.  Wyszukujemy i oceniamy lokalizacje dla nowo powstających praktyk biorąc pod uwagę bliskość innych usługodawców (np. sklepów zoologicznych) czy możliwość zaparkowania samochodem.
 

Kooperacja


Dysponujemy długoletnim doświadczeniem w dziedzinie praktyk małych zwierząt. Współpracujemy ze znanymi sklepami zoologicznymi, maklerami i budowlańcami, które umożliwiają nam dostęp do lokalizacji przynoszących najlepsze zyski.


Wsparcie

SmartVet sprawdza i ocenia daną lokalizację ze względu na jej perspektywy sukcesu, potencjał zysku i rozwoju.

SmartVet wspiera lekarzy weterynarii we wszystkich niezbędnych sprawach począwszy od zaplanowania poprzez finanse aż do otrzymania wszystkich niezbędnych urzędowych zezwoleń.
Służy również wsparciem przy realizacji budowy i akcjach związanych z otwarciem.

 

Zaletą  franczyzy SmartVET jest jednolitość trendów korporacyjnych odnoszących się do wyposażenia wnętrz jak i wyglądu zewnętrznego oraz cen.

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter