Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Franczyza SmartVet

Wypracowane zasady i partnerstwo

Zasada SmartVet to partnerska współpraca ze sobą praktyk i klinik weterynaryjnych na wysokim poziomie. Zadaniem SmartVet jest oferowanie Pacjentom najwyższej jakości usług, aby uzyskać  miano lidera w branży weterynaryjnej.

Pomimo narzuconych zasad dotyczących jakości leczenie i obsługi, kreatywność i indywidualizm lekarzy weterynarii SmartVet nie są w żaden sposób ograniczane.

Franczyza SmartVET to prawne i finansowe powiązanie praktyk weterynaryjnych, a jednocześnie współpraca oparta na bliskim i długotrwałym partnerstwie.

 

Plan współpracy

Wielokrotnie sprawdzony plan współpracy, w połączeniu z samodzielną przedsiębiorczością, może przynieść lekarzom weterynarii wiele satysfakcji.
Zadaniem centrali systemu SmartVet jest systematyzacja i automatyzacja głównych procesów takich jak zakupy, administracja, elektroniczne przetwarzanie danych i marketing, które prowadzą do wzrostu zysków każdego partnera systemu.

Będąc partnerem systemu SmartVet koncentrują się Państwo na właściwej profesji, czyli leczeniu zwierząt.
 

Dogodna lokalizacji

Sukces naszego systemu opiera się z jednej strony na planie SmartVet realizowanym w praktykach, z drugiej zaś strony na dokładnym  wyborze lokalizacji.  Wyszukujemy i oceniamy lokalizacje dla nowo powstających praktyk biorąc pod uwagę bliskość innych usługodawców (np. sklepów zoologicznych) czy możliwość zaparkowania samochodem.
 

Kooperacja


Dysponujemy długoletnim doświadczeniem w dziedzinie praktyk małych zwierząt. Współpracujemy ze znanymi sklepami zoologicznymi, maklerami i budowlańcami, które umożliwiają nam dostęp do lokalizacji przynoszących najlepsze zyski.


Wsparcie

SmartVet sprawdza i ocenia daną lokalizację ze względu na jej perspektywy sukcesu, potencjał zysku i rozwoju.

SmartVet wspiera lekarzy weterynarii we wszystkich niezbędnych sprawach począwszy od zaplanowania poprzez finanse aż do otrzymania wszystkich niezbędnych urzędowych zezwoleń.
Służy również wsparciem przy realizacji budowy i akcjach związanych z otwarciem.

 

Zaletą  franczyzy SmartVET jest jednolitość trendów korporacyjnych odnoszących się do wyposażenia wnętrz jak i wyglądu zewnętrznego oraz cen.


 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter