Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Kariera / Praca

Stawiamy na partnerstwo i nowoczesność


SmartVet to partnersko powiązane praktyki weterynaryjne. Wszystkie wyposażone są w najnowocześniejszą technikę medyczną. Do standardowego wyposażenia należy cyfrowy rentgen przyjazny dla zwierząt, USG i laboratorium.
 

Regularnie korzystamy z kursów szkoleniowych. Jesteśmy wspierani przez Centralę SmartVet w Niemczech w naszych działaniach oraz stale otrzymujemy  informacje  na temat nowości w dziedzinie weterynarii.


 

Zapraszamy do współpracy!!!


SmartVet to pierwsza spółka opierająca się na systemie współpracy lecznic weterynaryjnych w Polsce.

 

Praca na własny rachunek w SmartVet

Naszą  propozycję kierujemy do lekarzy weterynarii stawiających pierwsze kroki w pracy na własny rachunek. SmartVet może być Państwa partnerem pomagającym w rozwoju własnego biznesu opartego o najwyższej standardy leczenia i obsługi. SmartVet pomoże przy planowaniu, finansowaniu, budowie i prowadzeniu  praktyki albo kliniki weterynaryjnej.
Takie rozwiązanie umożliwia lekarzom weterynarii  koncentrowanie się na swoim najważniejszym zajęciu -leczeniu zwierząt.
Zapraszamy do założenia praktyki weterynaryjnej SmartVet na wysokim poziomie medyczno - technicznym.

Dzięki wypróbowanemu i skutecznemu systemowi mogą Państwo zarabiać pozostając niezależni.

Dzięki wydajnemu działaniu praktyki i przemyślanym zakupom, możemy obniżać koszty, a zwiększać zyski praktyk weterynaryjnych. Poprzez zakup większej ilości towaru u dostawców uzyskujemy lepsze warunki zakupu. Centrala systemowa SmartVet wspiera Państwa w marketingu ukształtowanym na danego klienta, kampaniach przyciągających klienta i zarządzanie jakością świadczonych usług.

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Chętnie udzielimy dalszych informacji na temat szans i możliwości systemu SmartVet.

 


 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter