Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Kariera / Praca

Stawiamy na partnerstwo i nowoczesność


SmartVet to partnersko powiązane praktyki weterynaryjne. Wszystkie wyposażone są w najnowocześniejszą technikę medyczną. Do standardowego wyposażenia należy cyfrowy rentgen przyjazny dla zwierząt, USG i laboratorium.
 

Regularnie korzystamy z kursów szkoleniowych. Jesteśmy wspierani przez Centralę SmartVet w Niemczech w naszych działaniach oraz stale otrzymujemy  informacje  na temat nowości w dziedzinie weterynarii.


 

Zapraszamy do współpracy!!!


SmartVet to pierwsza spółka opierająca się na systemie współpracy lecznic weterynaryjnych w Polsce.

 

Praca na własny rachunek w SmartVet

Naszą  propozycję kierujemy do lekarzy weterynarii stawiających pierwsze kroki w pracy na własny rachunek. SmartVet może być Państwa partnerem pomagającym w rozwoju własnego biznesu opartego o najwyższej standardy leczenia i obsługi. SmartVet pomoże przy planowaniu, finansowaniu, budowie i prowadzeniu  praktyki albo kliniki weterynaryjnej.
Takie rozwiązanie umożliwia lekarzom weterynarii  koncentrowanie się na swoim najważniejszym zajęciu -leczeniu zwierząt.
Zapraszamy do założenia praktyki weterynaryjnej SmartVet na wysokim poziomie medyczno - technicznym.

Dzięki wypróbowanemu i skutecznemu systemowi mogą Państwo zarabiać pozostając niezależni.

Dzięki wydajnemu działaniu praktyki i przemyślanym zakupom, możemy obniżać koszty, a zwiększać zyski praktyk weterynaryjnych. Poprzez zakup większej ilości towaru u dostawców uzyskujemy lepsze warunki zakupu. Centrala systemowa SmartVet wspiera Państwa w marketingu ukształtowanym na danego klienta, kampaniach przyciągających klienta i zarządzanie jakością świadczonych usług.

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Chętnie udzielimy dalszych informacji na temat szans i możliwości systemu SmartVet.

 

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter