Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

SmartVet dba o ochronę środowiska!

Praktyki weterynaryjne SmartVet nastawione są na aktywną ochronę środowiska.

Rentgen cyfrowy  jest standardowym wyposażeniem w praktykach SmartVet, chroni środowisko przed szkodliwymi chemikaliami używanymi do  wywoływania tradycyjnych zdjęć rentgenowskich.

Zdjęcia  w ułamkach sekund można zobaczyć na monitorze oraz od razu przystąpić do ich dalszej obróbki. Ta technika pozwala uniknąć dodatkowyego napromieniowania spowodowanego koniecznością wykonywania dodatkowych zdjęć.

Wszystkie podłogi w praktykach weterynaryjnych SmartVet pokryte są kauczukową wykładziną umożliwiającą optymalne utrzymanie czystości. Zmiękczacze nie są potrzebne, ponieważ kauczuk nawet po latach pozostaje miękki. W ten sposób dbamy o ochronę środowiska jak i o nasz zespół oraz zapewniamy maksymalny komfort chodzenia czworonogom.


 

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter