Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Nasza filozofia

Najwyższe standardy i doświadczenie

Praktyki weterynaryjne SmartVet gwarantują najwyższe ogólnokrajowe standardy i techniki w dziedzinie opieki zdrowotnej zwierząt, jak również najwyższe standardy  obsługę klienta.

Jesteśmy lekarzami weterynarii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, ściśle współpracujemy z nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi medycznie małymi praktykami weterynaryjnymi na terenie całych Niemiec.

Zatrudniamy tylko doświadczonych lekarzy weterynarii, ale również spełniających nasze wysokie standardy jakości obsługi.
 

Zwierzak to dla nas Pacjent, a dla Państwa ważny członek rodziny.

Każdy zwierzak jest ważnym członkiem rodziny i jest on wyjątkowy na swój sposób, nieważne czy jest to pies, kot, mysz czy kanarek. Każdy z nich wymaga  uwagi i opieki. Zespół SmartVet poświęca  uwagę każdemu nowo przyjętemu Pacjentowi. Decyzje dotyczące przebiegu leczenia zostają podjęte wyłącznie po konsultacjach z Państwem.

Państwa radość jest dla zwierzaka domowego zawsze na pierwszym miejscu. Zadowolony i zdrowy przynosi pocieszenie i przekazuje ciepło. Zespół SmartVet pomoże Państwu zadbać o zdrowie i lepsze samopoczucie zwierzaka. U nas Wasz ulubieniec jest w najlepszych rękach.
 

Emocjonalny związek ze zwierzakiem

Naszą najważniejszą zasadą jest radość z pracy ze zwierzętami. Koncentrujemy się na każdym, nawet nowym Pacjencie. Z każdym zwierzakiem budujemy osobistą więź, gdyż tylko w ten sposób możemy najlepiej pomóc Państwa pupilowi.
 

Ciągłość opieki dzięki zaufaniu

Zespół SmartVet opiekuje się Państwa zwierzakiem przez całe jego życie. Towarzyszymy mu od urodzenia, przez dojrzałość aż do starości. Takie podejście zapewnia ciągłość leczenia i łatwość w diagnozowaniu stanu zdrowia. Regularna opieka to najlepsze lekarstwo.

Równie ważnym elementem jak leczenie chorych zwierząt jest dla nas regularna pielęgnacja zdrowych. Środki profilaktyczne  oraz regularne kontrole stanu zdrowia pomogą nam odpowiednio zaopiekować się Państwa pupilem przez całe jego życie,  a także skutecznie chronić go przed chorobami. Każdym Pacjentem opiekujemy się w taki sposób, jak gdyby był on naszym własnym zwierzakiem.
 

Dbanie o środowisko

SmartVet dba o ochronę środowiska!  Używa tylko techniki cyfrowej w pracowniach RTG, co eliminuje używanie odczynników chemicznych szkodliwych dla środowiska.

 


 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter