Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

O SmartVet

SmartVet – najwyższy standard leczenia zwierząt

Naszą misją jest polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia Pacjentów. Każdemu zwierzakowi zapewniamy najlepszą jakość opieki oraz profilaktyki zdrowotnej.

 

Wypracowane standardy leczenia

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt w różnych krajach pomogło nam w wypracowaniu jednolitych standardów leczenia, ale również obsługi Pacjenta. Zwracamy szczególną uwagę na to, żeby każdy zwierzak i jego właściciel poczuł się potraktowany właściwie i z należytą godnością.

Wszystko dla Państwa pupila w jednym miejscu

Wszystkie praktyki wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Do standardowego wyposażenia należy rentgen cyfrowy przyjazny dla środowiska i zwierząt, USG oraz laboratorium.

Gotowi na leczenie różnego rodzaju zwierząt

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych  – psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych takich jak gady i ptaki.

Ciągły rozwój

Nasi lekarze weterynarii, doświadczeni w zakresie medycyny weterynaryjnej małych zwierząt, są zawsze na bieżąco z nowinkami medycznymi, co więcej cały czas się dokształcają. Są przy tym wspierani przez centralę oraz posiadają regularny dostęp do wypracowanego przez lata know-how z zakresu medycyny weterynaryjnej.

Niekonwencjonalne metody leczenia

Medycyna weterynaryjna, homeopatia i fizjoterapia znajdują się także w ofercie usług świadczonych przez naszych lekarzy.

Wygoda i bliskość innych usługodawców

Bazujemy na efekcie synergii. Oznacza to, że praktyki weterynaryjne SmartVet znajdują się w bezpośrednim otoczeniu innych usługodawców i centrów handlowych, które uzupełniają zakres świadczonych usług.

Zalety: oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

U nas znajdą Państwo zawsze wolne miejsca parkingowe, a wizytę u lekarzy weterynarii  można połączyć np.: z zakupami w sklepie zoologicznym. Posiadamy także salon piękności dla zwierząt domowych oraz aptekę.   
 


 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter