Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

O SmartVet

SmartVet – najwyższy standard leczenia zwierząt

Naszą misją jest polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia Pacjentów. Każdemu zwierzakowi zapewniamy najlepszą jakość opieki oraz profilaktyki zdrowotnej.

 

Wypracowane standardy leczenia

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt w różnych krajach pomogło nam w wypracowaniu jednolitych standardów leczenia, ale również obsługi Pacjenta. Zwracamy szczególną uwagę na to, żeby każdy zwierzak i jego właściciel poczuł się potraktowany właściwie i z należytą godnością.

Wszystko dla Państwa pupila w jednym miejscu

Wszystkie praktyki wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Do standardowego wyposażenia należy rentgen cyfrowy przyjazny dla środowiska i zwierząt, USG oraz laboratorium.

Gotowi na leczenie różnego rodzaju zwierząt

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych  – psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych takich jak gady i ptaki.

Ciągły rozwój

Nasi lekarze weterynarii, doświadczeni w zakresie medycyny weterynaryjnej małych zwierząt, są zawsze na bieżąco z nowinkami medycznymi, co więcej cały czas się dokształcają. Są przy tym wspierani przez centralę oraz posiadają regularny dostęp do wypracowanego przez lata know-how z zakresu medycyny weterynaryjnej.

Niekonwencjonalne metody leczenia

Medycyna weterynaryjna, homeopatia i fizjoterapia znajdują się także w ofercie usług świadczonych przez naszych lekarzy.

Wygoda i bliskość innych usługodawców

Bazujemy na efekcie synergii. Oznacza to, że praktyki weterynaryjne SmartVet znajdują się w bezpośrednim otoczeniu innych usługodawców i centrów handlowych, które uzupełniają zakres świadczonych usług.

Zalety: oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

U nas znajdą Państwo zawsze wolne miejsca parkingowe, a wizytę u lekarzy weterynarii  można połączyć np.: z zakupami w sklepie zoologicznym. Posiadamy także salon piękności dla zwierząt domowych oraz aptekę.   
 

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter