Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Obsługa Pacjenta

Praktyka weterynaryjna SmartVet specjalizuje się w zakresie profilaktyki, leczenia i diagnostyki chorób małych zwierząt. Dbamy nie tylko o psy, koty czy świnki morskie. Również tak egzotyczne zwierzęta jak: jaszczurki, ptaki ozdobne czy karpie koi należą do naszych pacjentów.

 

Leczenie natychmiastowe

Nowoczesne wyposażenie umożliwia nam leczenie Państwa zwierząt domowych na poziomie kliniki zwierzęcej. Krótkie okresy oczekiwania, wystarczająca ilość miejsc parkingowych i błyskawiczny dostęp do sklepu zoologicznego to tylko niektóre z zalet wynikających z położenia naszej praktyki.

Elektroniczna karta klienta

Proszę sobie wyobrazić, że jako klient SmartVet w Katowicach przebywają Państwo z psem na urlopie w Berlinie. Nagle wypadek.....

Karta klienta umożliwi weterynarzowi SmartVet w Berlinie dostęp do historii choroby zwierzęcia, do zdjęć rentgenowskich, wyników laboratoryjnych itp. Weterynarze zaopiekują się wtedy Państwa pupilem w sposób jakby od zawsze byli pacjentami tamtejszej praktyki.

 

Przytulamy Państwa zwierzę do serca

Zespół SmartVet opiekuje się Państwa zwierzęciem przez całe życie. Towarzyszymy mu od urodzenia aż do starości. Nieważne czy zwierzę choruje, czy jest zdrowe nasz zespół chce być jego przyjacielem i odpowiadać za jego stan zdrowia.

 

Taksówka dla zwierzaka

Zadbaliśmy również o transport naszych Pacjentów. W każdym regionie pracujemy z firmą taksówkarską. Wystarczy zadzwonić do naszej przychodni i poprosić o podanie numeru.

 

Szkoły dla psów / Psycholodzy zwierzęcy

Również w tych zakresach współpracujemy z miejscowymi partnerami i w razie potrzeby możemy Państwu dalej pomóc. 

 


 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter