Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Usługi weterynaryjne

Leczenie i operacje

Kliniki i przychodnie weterynaryjne SmartVet wyposażone są w kilka gabinetów lekarskich, własne laboratorium i 2 sale operacyjne. Nowoczesny sprzęt medyczny pozwala nam na leczenie i operacje na najwyższym poziomie medycznym. Sale operacyjne wyposażone są w urządzenia służące do inhalacji i narkozy, ułatwiające przeprowadzenie skomplikowanych operacji. Podczas operacji pacjenci są poddani szczegółowemu monitoringowi - jak w szpitalu. Po operacji pacjent zostaje umieszczony w specjalnej podgrzewanej klatce, gdzie sie wybudza.

Nowoczesne postępowanie diagnostyczne

Zdjęcia rentgenowskie (RTG zwierząt)  i badanie USG zwierząt to nasza codzienna praca.

Nowoczesna technika ma służyć nie tylko człowiekowi, ale także i zwierzęciu. Ultrasonografia jest doskonałą metodą by bezinwazyjnie zdiagnozować pacjenta. USG pozwala badać takie narządy jak nerki, wątroba, pęcherz moczowy czy układ rozrodczy, by potwierdzić bądź wykluczyć wcześniej postawioną hipotezę. Co ważne badania USG pozwalają na wczesne wykrycie zmian, które nie dają jeszcze objawów u Pacjenta.

Laboratorium SmartVet - badanie krwi, analizy krwi zwierząt

Każda przychodnia weterynaryjna i klinika SmartVet wyposażona jest we własne laboratorium. W ciągu kilku minut możemy przeprowadzić badanie krwi zwierząt i natychmiast uzyskać wyniki niezbędne do postawienia diagnozy.

Oferujemy opiekę stacjonarną w przypadku gdyby wymagało tego zdrowie pacjenta.

Oddział intensywnej opieki medycznej SmartVet

Odział ten pozwala na fachową opiekę nad zwierzakiem. Czuwamy więc nad Pacjentem cały czas gdy potrzebna jest intensywna opieka tym samym odciążając właściciela od tego zadania.

Dentysta zwierzęcy SmartVet stomatologia zwierząt

Leczymy uzębienie zwierząt. Dzięki nowoczesnym technikom leczenia, przeprowadzamy zabiegi dentystyczne oraz usuwanie kamienia nazębnego falami ultradźwiękowymi.

 

Zapraszamy do skorzystania w naszej przychodni z profesjonalnych usług weterynaryjnych.

 


 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter