Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Karmy Specjalistyczne Dr Rodent's

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pomogą nam lepiej dbać o naszych pupili.

Tym razem nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem karm dla świnek morskich i królików. Dr Rodents bo o nim mowa to marka karm opracowanych przez holenderskich specjalistów w zakresie małych zwierząt. 

Narazie możemy polecić karmę pełnowartościową HerbaVet, która jest dla zwierząt osłabionych w trakcie okresu rekonwalestencji. Pierwsze testy za nami, karma spisuje się genialnie, został zauwarzony wpływ na prędkość powrotu do zdrowia.

Kolejnym produktem który testujemy jest karma pełnowartościowa weterynaryjna VetDiet, narazie wyniki są obiecujące. Według producenta pozytywnie wpływa na poprawę funkcjonowania naszego pupila, więcej informacji od producenta możemy znaleźć na ich stronie www.drrodents.com. Jednak poczekamy aż skończą się nasze testy i z pełną odpowiedzialnością będziemy mogli napisać czy tak jest.

Ostatna karma to seria DailyDiet. Ze sprawdzeniem tego produktu narazie raczkujemy więc za dużo napisać nie możemy. Jednak jak tylko zweryfikujemy skład i zobaczymy reakcję pupili to przygotujemy obszerniejszy artykuł.

 


 

 

Czwartek Dniem Szczepień!

 

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień! Bez kolejki, bez rejestracji i do tego w super cenach!

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107,
40-101 Katowice
32 760 56 18
Godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00
Newsletter