Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Jesień Twojego Pupila!

Jesień Twojego Pupila!

 
Dnia 18.10.2014 r. odbyła się, na terenie Parku Śląskiego, organizowana przez Fundację SmartVet impreza edukacyjna " która adresowana była do właścicieli zwierząt domowych. współorganizatorami całego przedsięwzięcia były: Eukanuba oraz Park Śląski, które zaprosiły do współpracy kilka innych podmiotów, w tym sponsorów całego wydarzenia- firmy: aniMedica i Vetfood. Przychodnia Weterynaryjna SmartVet została poproszona o nadzór merytoryczny.
 
 
Zdj. 1
 
Ideą akcji było przybliżenie posiadaczom zwierząt w naszym regionie tematu opieki nad pacjentem seniorem i zwrócenie uwagi na konieczność częstszego odwiedzania punktów weterynaryjnych przez starsze psy i koty. Dodatkowo odbył się konkurs na czworonożną Miss i Mr Parku Śląskiego. Patronat medialny nad imprezą objęło Radio Piekary.
 
 
Zdj. 2 Jedna z pięknych Miss
 
 
Nasza Fundacja aktywnie działa, próbując zwiększać wiedzę właścicieli czworonożnych przyjaciół w temacie ochrony życia i zdrowia zwierząt oraz zeroko pojętej profilaktyki. Nie tylko leczenie ciężko chorych pacjentów, ale zapobieganie tym chorobom, które można wcześnie wykryć i dpowiednio zwalczać! A uzyskamy to tylko i wyłącznie edukując osoby posiadające psy czy koty. Nie pozwólmy, aby Polska stała na końcu kolejki do podniesienia standardów życia zwierząt!
 
Zapraszamy WSZYSTKICH do kolejnej edycji projektu i udziału w następnych akcjach Fundacji!!!
 
 
Galeria zdjęć:
 
 
 
 
Zdj. 3

 

Zdj. 4: "Jesień Twojego Pupila" to także miejsce dla najmłodszych opiekunów!

 

Zdj. 5: Nasi uśmiechnięci weterynarze!

 

Zdj. 6

 

Zdj. 7: "Jesień Twojego Pupila" to miejsce, w którym można poznać przyjaciół na całe życie!

 

Zdj. 8

 

Zdj. 9

 

Zdj. 10: Nasza ekpia z Jesieni Twojego Pupila!

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter