Konsultant Online INFOLINIA 32 760 56 18

Rentgen RTG

Rentgen dla zwierząt

Pracownia rentgenowska w naszej Przychodni dysponuje najnowszym systemem radiografii cyfrowej. Aparat RTG Maxivet jest dedykowany specjalnie dla zwierząt.  Wykonujemy badania: rtg psa,  rtg kota i innych zwierząt. Wykonanie zdjęcia rtg psa, kota, lub innego zwierzęcia zajmuje mniej niż minutę . Ze względu na wysoką jakość sprzętu zdjęcia są bardzo dobrej jakości oraz formie umożliwiającej przesłanie ich mailem do lekarza prowadzącego lub nagranie na płycie. 

Rentgen jest badaniem dodatkowym ułatwiającym  dokładną diagnostykę zarówno Naszych Pacjentów jak i tych skierowanych do naszej przychodni na wykonanie zdjęcia rentgenowskiego. Ze względu na małą inwazyjność RTG  jest często zalecanym badaniem zarówno w naszej przychodni jak i prze innych lekarzy weterynarii. 

Niektóre badania rentgenowskie wymagają wcześniejszego przygotowania pacjenta, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z przychodnią - nasi lekarze weterynarii udzielą wszelkich potrzebnych informacji.

 

12.12.2017

Czwartek jest Dniem Szczepień

bez rejestracji.

Zapraszamy w każdy czwartek na dzień szczepień

Bez kolejki bez rejestracji w super cenach !!!

Zapraszamy  !!

SmartVet Katowice

Sliesia CIty Center (wejście od parkingu B7)

czynne od 8-21 niedziela 10-19

Tel. 32 760 56 18

 

Usługi

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych jak gady i ptaki.

Nasza klinika weterynaryjna świadczy usługi m. in. w zakresie szczepienia psów i kotów, odrobaczania psów i kotów oraz sterylizacji kotów i psów. U nas wyrobisz również paszport dla psa oraz skorzystasz z usług psiego fryzjera.

 
Tu jesteśmy

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet w Katowicach

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
Telefon: 32 760 56 18

 

Ambulans Weterynaryjny

Przychodnia Weterynaryjna SmartVet posiada własny ambulas weterynaryjny, który służy nam do przewozu pacjentów do naszej lecznicy, oraz do pomocy doraźnej podczas transportu zwierząt. Nasze pogotowie weterynaryjne działa w godzinach otwarcia lecznicy. Jeżeli masz problemy z transportem lub stan twojego pupila jest poważny zadzoń do nas.

tel. 32 760 56 18

Newsletter